Dodatki – must have do sukienek na wesele

Sukienki to temat rzeka, ale przecież sama sukienka to nie wszystko! Dopiero odpowiednio dobrane dodatki sprawiają, że nawet najprostsza sukienka zyskuje wieczorowy wygląd, a Ty – prawdziwy glamour look! Podstawą życia każdej kobiety jest torebka – twór, który towarzyszy jej całe życie, więc również przy szczególnych okazjach. Dlatego temat „dodatki” zaczniemy właśnie od niej – torebka. Ta, którą wybieramy idąc na wesele, to zwykle kopertówka – mała, prosta i skrywa podczas imprezy tylko podstawowe rzeczy które zawsze musimy mieć przy sobie. Może być idealnie dopasowana do koloru sukienki… ale nie musi:) Sama uwielbiam, gdy torebka kontrastuje z sukienką i tworzy niesamowity look!

TOREBKI


***

Piękna kobieta w pięknej sukience nie musi wcale obwieszać się złotem, by wyglądać piękne i elegancko. Dodatki mają dodawać urody i podkreślać piękno sukienki, a nie odwracać od niej uwagę. Era cygańskich królowych minęła – status społeczny podkreślany przez ilość pierścionków, wielkość kolczyków czy ilość brylantowych oczek w wisiorkach i naszyjnikach jest już dawno passe. Dobrze dobrane, skromne dodatki – to właśnie jest prawdziwa elegancja, szczególnie jeśli chodzi o biżuterię.

KOLCZYKI


***

NASZYJNIKI


***

Kochamy buty. Nie traktujemy ich czasem jako dodatki, ponieważ nosimy je na co dzień. Czółenka i szpilki – bo to je właśnie najchętniej wybieramy idąc na wesele, mogą być cichym sprzymierzeńcem naszej figury i idealnym dopełnieniem weselnej stylizacji. Tak – praktycznie każda z nas po północy przebiera się i zamienia je na balerinki. Ale początek imprezy to zawsze wielkie wejście kiedy chcemy być „dopracowane” w każdym calu. Szpilki i czółenka potrafią wydłużyć i wysmuklić nogi, a także dzięki oryginalnemu kolorowi perfekcyjnie dopełnić naszą stylizację.

BUTY


***

Wymieniłam oczywiście najpopularniejsze dodatki, ale przecież są jeszcze bolerka, marynarki, pozostałe torebki, charmsy, bransoletki, itd. Ale to chyba już w następnym odcinku;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *