Sukienka na Walentynki – jaką sukienkę ubrać, by były udane?

Wszędzie o tym trąbią – Walentynki coraz bliżej 🙂 Jednym sen z powiek spędza fakt, czym obdarować ukochaną osobę, a drugim – co ubrać w tym szczególnym dniu? Jaka jest odpowiednia stylizacja – czyli sukienka na Walentynki!

1.Sukienka na Walentynki z motywem serca. Jak to możliwe? Moje Drogie, to nie przypadek – oprócz serca jako motywu czy wzoru na sukience, który jest dosyć oczywisty – jest też dekolt w kształcie serca. Polecany zawsze, chociaż w tej sytuacji szczególnie! Jest szalenie kobiecy i ładnie podkreśla biust. Optycznie go też powiększa, co oczywiście jest pożądane u Pań z niewielkim biustem. Lub tym, które chcą by był na pierwszy planie;)


2. Sukienka na Walentynki w kolorze miłości. Czerwony kolor jest idealny zarówno dla blondynek, jak i brunetek. I szczególnie 14-go lutego! Tego dnia jak najbardziej wskazane są długości mini, wszelkie koronki i dekolty głębsze niż zwykle. Oczywiście, bez przesady – nie chcemy przecież, by nas towarzysz skupiał się tylko na dekolcie zamiast na tym, co mówimy 😉 Odrobina pikanterii jednak nie zaszkodzi i sukienka na Walentynki może być bardziej odważna niż takie, które nosimy na co dzień!


3. Mała czarna – zawsze pożądane rozwiązanie, również jako sukienka na Walentynki. Skromna, zawsze elegancka i pasuje do każdej figury i typu urody. Świetna szczególne na początku znajomości, lub gdy nie wiemy co nasz walentynkowy partner dla nas zaplanował – sprawdzi się zarówno na imprezie, jak i na romantycznej kolacji we dwoje!


Sukienka na Walentynki zyskać może przez świetne dodatki, takie jak na przykład stylowa kopertówka – również w odcieniach czerwieni! Ważne, by zmieściły się do niej tylko najpotrzebniejsze drobiazgi na wypadek, gdyby po walentynkowej kolacji trafił się romantyczny spacer!


Świetnym dodatkiem, aby Wasza sukienka na Walentynki była jeszcze lepiej dopasowana do sytuacji, będzie też „tematyczna”, walentynkowa biżuteria. Kolczyki, wisiorek czy bransoletka z serduszkiem da mu znać, że ten walentynkowy nastrój Ci się udziela!


Dajcie znać, jak się sprawdziła Wasza sukienka na Walentynki 😉 I nie zapominajcie o najważniejszym – ubierzcie się tak, by czuć się dobrze i wygodnie. To zawsze podnosi poczucie pewności siebie, które na randce jest bardzo ważne!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *