Sukienki ASOS – najbardziej poszukiwana marka sukienek dostępna w Polsce

Sukienki ASOS – to jedna najbardziej poszukiwana marka sukienek dostępna w Polsce. Asos to brytyjska marka oferująca odzież męską i damską dla 20-latków (tak przynajmniej się reklamuje). Sama marka istnieje od 2000 roku i od tego czasu otrzymała wiele nagród modowych, wyróżnień od czasopism z kategorii „fashion” oraz doceniony został  jej wkład w rozwój e-commerce (np. nagroda E-Commerce Awards w 2020 roku). W samym grudniu 2014 roku stronę internetową sklepu odwiedziło 98 milionów użytkowników!  Chociaż w ofercie ma ponad 80.00 produktów znan.ych marek oraz marek własnych, to właśnie sukienki ASOS są najczęściej wyszukiwane.


Z czego wynika ogromna popularność marki? To przede wszystkim:

trendsetting – dzięki współpracy z projektantami, szerokiej  ofercie marek własnych i obcych oraz dużemu zainteresowaniu swoją  ofertą tworzą trendy, które można obserwować potem na wybiegach, i na ulicy

ogromny wybór produktów – same sukienki ASOS to aż 10.000 różnych modeli

atrakcyjne ceny produktów, często dużo niższe niż w naszych stacjonarnych sieciówkach odzieżowych

W ofercie sklepu internetowego są dostępne sukienki ASOS w każdym kolorze, długości i rozmiarze – to nie tylko sukienki na wesele, ale również szeroki wybór sukienek codziennych czy plażowych.


Wysyłka w sklepie internetowym ASOS jest darmowa przy zamówieniach powyżej 30 euro, w przypadku zamówień o niższej kwocie wynosi 40 euro. Więcej informacji na temat marki ASOS znajdziesz na stronie http://www.asosplc.com/ oraz w sklepie internetowym http://www.asos.com/

Mała ciekawostka – tak jak wiele dużych i cenionych marek, również sukienki ASOS są też dostępne w dużych rozmiarach – tak, aby każda kobieta – niezależnie od noszonego rozmiaru, mogła czuć cię pięknie;) Sukienki dla Pań „plus size” są określone jako Asos Curve:


Sukienkom z tej serii absolutnie nic nie brakuje;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *