Sukienki plażowe – bo na plaży też można wyglądać elegancko!

Majówka, majówka i po majówce – robi się cieplutko, więc nie tylko ja myślę już o plaży. Na plaży nie trzeba może super elegancji, ale sukienki plażowe potrafią być zarówno ładne, jak i wygodne. Czym więc warto kierować się, oglądając sukienki plażowe i szukając idealnej dla siebie?


  • Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem są sukienki plażowe o długości mini midi – nawet, gdy jesteśmy ubrane, nasze nogi mogą łapać promienie słoneczne i nabierać pięknego koloru
  • Warto zwrócić uwagę na materiał – polecam 100% bawełny. Sztuczne materiały sprzyjają poceniu się i podrażniają skórę. Wystarczy, że podrażnić je może samo słońce – kontakt z materiałem powinien być dla niej ukojeniem.
  • Wycięcia, otwory, przezroczystości – dodają seksapilu, ale sukienki na plażę często mają za zadanie schronić nas przed słońcem, więc może warto wybierać takie, które uchronią nas przed niezdrowymi promieniami UV?
  • Lato, plaża – piękna opalenizna. Wybierajmy kolory, które ją podkreślą – biel, neony, pastele.
  • podrażnienie skóry – o tym wspominałam wcześniej. Wybierajmy więc sukienki plażowe nie tylko z przyjemnego materiału, ale również o luźnych fasonach – dajmy skórze odpocząć i zapewnijmy jej dobrą wentylację.Dlaczego sukienki plażowe są lepszym rozwiązaniem od innych? Tak jak wspominałam wcześniej, zapewniają skórze wygodę i dobrą wentylację a także są świetną ochroną przez promieniami UV.

Sukienki plażowe są jednak przede wszystkim wygodne! Każdy, kto chodzi na plażę wie, że często się ubieramy i rozbieramy – a to idę po coś do jedzenia, a to zaszło słońce, a to spaliłam sobie plecy i muszę je ukryć przed słońcem. Jednoczęściowy strój jest więc świetnym rozwiązaniem, bo szybko można go zdjąć lub założyć. Poza tym często prosto z plaży często idziemy coś zjeść, na spacer czy nawet na imprezę – mając na sobie sukienkę plażową nie musimy iść najpierw do domu się przebrać!

Pomijam już fakt, że sukienki (w tym też sukienki plażowe) są po prostu piękne i kobiece, dlatego propaguję ich noszenie w każdych okolicznościach:)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *