Sukienki wg. kolorów

BEŻOWE SUKIENKI


BRĄZOWE SUKIENKI


CZARNE SUKIENKI


CZERWONE SUKIENKI


BORDOWE SUKIENKI


FIOLETOWE SUKIENKI


NIEBIESKIE SUKIENKI


KOBALTOWE SUKIENKI


POMARAŃCZOWE SUKIENKI


RÓŻOWE SUKIENKI


SZARE SUKIENKI


SUKIENKI WE WZORY / WIELOKOLOROWE


ZIELONE SUKIENKI


ŻÓŁTE SUKIENKI


BIAŁE SUKIENKI


Jaki kolor będzie odpowiedni? Czym powinniśmy się kierować, wybierając kolor dla naszej sukienki na wesele? To zależy od kilku czynników:

pora roku – wpływa ona nie tylko na kolor samej sukienki, ale też na jakiej długość oraz materiał. Oczywiście nie jest to obligatoryjne, ale warto dostosować kolor do pogody – latem, na opalonej skórze fantastycznie prezentują się pastelowe kolory, takie jak żółty, niebieski czy brzoskwiniowy, natomiast jesienią – pomarańczowy, zielony czy brązowy. O każdej porze roku są jednak idealne czarne sukienki.

kolor włosów / typ urody – są kolory uniwersalne – takie jak na przykład czerwone czy czarne sukienki, które wyglądają świetnie zarówno na blondynkach, jak i brunetkach. Jednak blondynkom poleca się kolory pastelowe i delikatne, np. łososiowy. Brunetkom polecam np. kolor kobaltowy.

figura – jasne kolory nie sprzyjają Paniom o krągłej figurze. Lepsze dla nich będą czarne sukienki. Paniom noszącym większe rozmiary polecam granat z błękitnymi lub białymi dodatkami. Również wszelkie wzory – również kwiatowe – a także poprzeczne paski mogą powodować, że będziemy wyglądać niekorzystnie. Panie o szczupłej sylwetce na pewno mają szersze spektrum sukienek do wyboru!

okazja – mówimy w tym przypadku o weselach, więc raczej niezalecane są kolor biały; aby nie odebrać zainteresowania i splendoru pannie młodej oraz czarne sukienki – kojarzone są one z elegancją, ale to kolor smutny i niekoniecznie odpowiedni przy takiej szczęśliwej okazji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *